Zabiegi kosmetyczne

  1. Salon kosmetyczny
  2. Zabiegi kosmetyczne

Henna Pudrowa

Precyzyjna i długotrwała metoda stylizacji brwi. Nasza specjalistka opracuje idealny kształt brwi dla Ciebie, a ty będziesz mogła się nim cieszyć do miesiąca czasu.

Laminacja Brwi

Masz niesforne włoski? Jeśli tak to zabieg idealny dla ciebie.

Podczas zabiegu stylistka  prawidłowo układa włoski po czym  utrwala ich kształt. a ty możesz się cieszyć idealnie wystylizowanymi brwiami 4 tygodnie.

Laminacja Rzęs

Jeśli chcesz, by twoje rzęsy wyglądały naturalnie pięknie, ten zabieg jest stworzony dla Ciebie. Dzięki zabiegowi twoje rzęsy staną się zadziwiająco odżywione, podkręcone, lśniące.

Stylizacja Rzęs

Mamy przygotowaną dla Ciebie pełną ofertę stylizacji tak, by dobrać efekt idealny dla Ciebie. Delikatne zagęszczenie, pełny wachlarz rzęs, a może wyciągnięte, kocie oko? Wymarzona stylizacja czeka na Ciebie!

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową polega na usunięciu zbędnych włosów wraz z cebulkami. Jest to prosty i bardzo bezpieczny zabieg. Mogą stosować ją kobiety w ciąży, osoby z naczynkami oraz skórą wrażliwą. Nasz salon pracuje na produktach renomowanej, w pełni naturalnej marce Ella.

Jak przygotować się do zabiegu? Depilacja pastą cukrową jest mało wymagającym zabiegiem, jednak ważnym jest, by przed depilacją nadmiernie nie podrażniać skóry. Zbyt długa ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest nie wskazana. Również warto przełożyć w czasie stosowanie nowych kosmetyków na ciało. Najlepszy efekt uzyskujemy przy depilacji włosów o długości ok. 4 mm.

Zabieg można wykonać już czy długości 2 mm., jednak należny pamiętać, że rezultat będzie utrzymywał się krócej ze względu na to, że część włosków tkwi w tym momencie jeszcze pod skórą.

Stylizacja Paznokci

Pięknie oraz trwałe paznokcie to jest to, czego potrzebują kobiety. Oferujemy stylizacje hybrydą oraz żelem.